Jakie kobiety podobają się mężczyznom?

+38 głosów
2,086 wizyt
pytanie zadane 14 stycznia 2016 w Związki przez użytkownika Irenka
edycja 3 grudnia 2016 przez użytkownika Malgorzata_43
Jakie kobiety lubią mężczyźni ? Nie chodzi mi tylko o wygląd ale również o charakter?

20 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 2 grudnia 2016 przez użytkownika kotek45 (2,470)
Najlepiej by kobieta dbała o siebie, nie robiła tapety ala barbie. Z charakteru to powinna być opiekuńcza, wrażliwa i delikatna
0 głosów
odpowiedź 3 grudnia 2016 przez użytkownika justyna22 (720)
1. Dużo mężczyzn nie może oprzeć się kobiecie, która ma na nogach szpilki. Buty na wysokich obcasach działają jak afrodyzjak.

Wysokie szpilki są bardzo kobiece, kiedy je zakładamy, zmienia się cała statyka sylwetki. Wyprostujemy plecy, wypinamy pupę, wypychamy do przodu pierś, nogi wydają się dłuższe. Ale to nie koniec: w kobiecie na szpilkach pojawia się coś niepewnego. Nie jest ugruntowana w ziemi, stabilna; sprawia wrażenie bardziej bezradnej, potrzebującej pomocy.

2. Panowie lubią się czuć potrzebni. Większość mężczyzn pragnie, by kobieta widziała w nich bohatera; kogoś, kto poradzi sobie z czymś, z czym nie radzi sobie ona sama i inni mężczyźni.

Ale zanim jeszcze zostaną naszymi bohaterami, trzeba przebrnąć przez pierwsze godziny znajomości. Uda się to zwycięsko tym, które będą pamiętały, że mężczyźni są silni głównie fizycznie. Emocjonalnie często są słabsi od pań! Kiedy widzą piękną kobietę, trochę jej pożądają, a trochę się obawiają – bo co będzie, jeśli ich odrzuci? Jeśli powie „nie”? Tego ich ego nie zniesie!

3. Dlatego niesłychanie uwodzący jest dla mężczyzny kobiecy zachwyt.

Jeśli kobieta uważnie go słucha, śmieje się z jego dowcipów i okazuje, że uważa go za atrakcyjnego i interesującego faceta, jemu rosną skrzydła u ramion. I już zaczyna planować, jakie atrakcje zafunduje na drugiej randce tej uroczej istocie, na której zrobił tak wspaniałe wrażenie
0 głosów
odpowiedź 3 grudnia 2016 przez użytkownika wisienka (2,650)
To sprawa indywidualna. Każdemu podoba się co innego. Jeśli chcesz się spodobać konkretnemu mężczyźnie to musisz wziąć pod uwagę to co on lubi. Jeśli lubi chodzić na mecze i ty też to złapiecie niż porozumienia, co później może się przetoczyć w związek.
0 głosów
odpowiedź 3 grudnia 2016 przez użytkownika Olga (2,990)
Mówi się, że wygląd nie ma znaczenia, ważne jest to co jest w środku. No nie do końca. Wygląd też jest ważny, ale nie aż tak. Przecież żadna kobieta nie chce mieć za partnera faceta, co wygląda jak Wiesiu spod monopolowego. Ważne by kobieta była zadbana,dbała o siebie, ale przez przesady(siedzenie 8godzin przed wyjściem na imprezę jest przesadą). A charakter.. zależy to od mężczyzny, każdy lubi inny typ dziewczyn,więc należy być sobą.
0 głosów
odpowiedź 3 grudnia 2016 przez użytkownika akuma (2,470)
Zależy od tego czego dany mężczyzna szuka. Jeśli szuka już partnerki na stałe to zwraca uwagę na cechy opiekuńcze, na to czy będzie dobrą kandydatką na spłodzenie potomka. Jeśli mężczyzna nie myśli o ustatkowaniu się będzie raczej szukał wybuchowej i szalonej dziewczyny
0 głosów
odpowiedź 4 grudnia 2016 przez użytkownika potterhead (2,490)
Facetom podobają się laski, które są sobą, nie boją się wyzwań i z wyglądu nie przypominają wiedźmy
0 głosów
odpowiedź 4 grudnia 2016 przez użytkownika miodek (2,460)
Mężczyźni boją się kobiet bardzo aktywnych, zdererminowanych, które wiedzą czego chcą i do tego dążą
0 głosów
odpowiedź 4 grudnia 2016 przez użytkownika Ala90 (2,720)
Mi kiedyś kolega powiedział coś takiego: Facet musi mieć ładną dziewczynę. Bo jak będzie miał brzydką to co powie? Że ma piękne wnętrze? Że ją kocha? Wyśmieją go. Za to dziewczyna może mieć brzydkiego i grubego faceta. Powie, że go kocha i wszystko będzie cacy.
0 głosów
odpowiedź 4 grudnia 2016 przez użytkownika pomocna (2,580)
Wszystko zależy do mężczyzny, więc nie ma co się zastanawiać nad tym.
0 głosów
odpowiedź 8 grudnia 2016 przez użytkownika ona19 (1,240)
A jak myślisz, którą dziewczyny (spośrod opisanych przeze mnie dwóch) wybierze facet ??

A: wesoła i uśmiechnięta. Ma pasje i cele. Troskliwa i czuła. Niezależna. Ma swoje zdanie i pasje, którym poświęca czas. Faceta nie traktuje jak własności.

B: smutna i skupiona na sobie. Niczym się nie interesuje no bo po co? Chce z chłopakiem stać się jednym organizmem. Mają tak samo spędzać czas, myśleć i czuć.

 

Przykład dość przekoloryzownay, ale myślę, że ten kontrast daje nam wszystkim odpowiedź.

Podobne pytania

+32 głosów
24 odpowiedzi 257 wizyt
pytanie zadane 26 listopada 2016 w Związki przez użytkownika dajcalusa (430)
+30 głosów
2 odpowiedzi 220 wizyt
+39 głosów
23 odpowiedzi 3,945 wizyt
pytanie zadane 14 stycznia 2016 w Związki przez użytkownika Weronika
+17 głosów
1 odpowiedź 83 wizyt
+32 głosów
5 odpowiedzi 343 wizyt
asd

...