Co na kolację walentynkową?

+4 głosów
23 wizyt
pytanie zadane 13 stycznia 2016 w Związki przez użytkownika Iza
Szukam ciekawych przepisów na coś pysznego na kolację walentynkową. Wypisujecie swoje propozycje co robicie w ten dzień do jedzenia ?

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 30 kwietnia 2016 przez użytkownika Weronika (12,880)
Dla romantycznej atmosfery przy łóżku można postawić świeże truskawki i szampana lub wasze ulubione wino. Kolacja Walentynowa natomiast dobrze jeśli będzie składała się z afrodyzjaków.

Jeśli potrafimy je zaserwować mogą to być ostrygi na lodzie. Jeśli nie chcemy robić aż tak wyrafinowanego dania proponuje przygotować sushi dla dwojga i na deser czekoladowy budyń pokryty czekoladą z dodatkiem odrobiny pieprzu Cayenne, przed podaniem na wierzch nakładamy bitą śmietanę.

Spadzi się również ulubione danie pary. Możemy na przystawkę przygotować ulubioną sałatkę np. grecką, na danie główne spaghetti np. bolognese lub ze szpinakiem i łososiem a na deser coś do czego dodamy czekoladę i chilli gdyż to dwa bardzo skuteczne afrodyzjaki

Najlepszym trunkiem w czasie kolacji dla dwojga będzie wino- dowolnie wybrane lub dokładnie dopasowane do rodzaju potraw jakie serwujemy.

Podobne pytania

+3 głosów
2 odpowiedzi 15 wizyt
pytanie zadane 4 stycznia 2016 w Odchudzanie i diety przez użytkownika Renata
0 głosów
1 odpowiedź 285 wizyt
pytanie zadane 31 października 2015 w Kuchnia przez użytkownika Marta
+3 głosów
2 odpowiedzi 18 wizyt
pytanie zadane 5 stycznia 2016 w Kuchnia przez użytkownika Emilia
+29 głosów
3 odpowiedzi 76 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 34 wizyt
pytanie zadane 6 stycznia 2016 w Związki przez użytkownika Agata

...