Jaki prezent dla chłopaka?

+3 głosów
27 wizyt
pytanie zadane 4 stycznia 2016 w Związki przez użytkownika Ewelina
Mój facet będzie niedługo mieć urodziny (22) i kompletnie nie wiem co mu kupić z tej okazji. Macie jakiś pomysł na ciekawy prezent dla chłopaka ?

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 20 kwietnia 2016 przez użytkownika Weronika (12,880)
Odpowiedni prezent dla chłopaka powinien przede wszystkim być spersonalizowany, co oznacza, że naszym największym zadaniem jest skupienie się na jego zainteresowaniach, celach, pragnieniach, marzeniach, potrzebach i znalezienie czegoś co sprawi przyjemność, gdyż będzie wiązać się z czymś co jest dla niego ważne.

Pamiętajmy również, ze większość panów jest niezmiernie praktyczna. Więc nie dla nich różnego rodzaju romantyczne bibeloty. Fakt, jeśli mowa o nastoletnim związku to ramki ze zdjęciami, albumy i inne ckliwe elementy związane z pierwszą miłością się sprawdzą. Dla starszego mężczyzny musimy już się nieco bardziej postarać.

Zastanówmy się jaki jest typ mężczyzny którego mamy w domu i planujemy podarek. Z pewnością jeśli facet jest romantykiem można pomyśleć o jakieś sentymentalnej pamiątce wiążącej się ze związkiem. Jeśli to duży chłopiec możemy poszukać ciekawej zabawki, których na rynku jest pełno. Możemy również kupić coś praktycznego z elektroniki z czego będzie korzystał.

W niektórych związkach sprawdza się również przygotowanie prezentu w formie wpólnego wieczoru z dobrą kolacją winem, wspólną kapielą…
0 głosów
odpowiedź 1 grudnia 2016 przez użytkownika wisienka (2,650)
Zastanów się co lubi i co mu sprawi radość. Ja swojemu chłopakowi na urodziny kupiłam koszulkę z jego ulubionym zespołem. Cieszył się jak dziecko ;)

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 21 wizyt
pytanie zadane 9 października 2015 w Związki przez użytkownika Grażyna
+7 głosów
2 odpowiedzi 43 wizyt
pytanie zadane 7 stycznia 2016 w Rodzina przez użytkownika Marlena
0 głosów
1 odpowiedź 23 wizyt
pytanie zadane 28 października 2015 w DIY przez użytkownika Kornelia
+1 głos
2 odpowiedzi 36 wizyt
pytanie zadane 7 stycznia 2016 w Dzieci przez użytkownika Weronika
0 głosów
1 odpowiedź 40 wizyt
pytanie zadane 26 października 2015 w DIY przez użytkownika Dorota
asd

...