Odpowiednio dobrane pozycje seksualne stanowią gwarancję udanego seksu?

+18 głosów
86 wizyt
pytanie zadane 27 listopada 2016 w Sex przez użytkownika kaskaBG (1,010)

Ciekawe pozycje - specjalnie dla tych, którzy rutynie w łóżku mówią zdecydowane "NIE" i szukają nowych doznań.
Wypróbuj ciekawe pozycje, a seks nigdy nie będzie kojarzył ci się z nudą! Polecamy!

 

 

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 27 listopada 2016 przez użytkownika kaskaBG (1,010)

czuła spirala


To doskonała pozycja do tzw. szybkiego seksu. Mężczyzna podnosi kobietę i wchodzi w nią, podtrzymując ją za pośladki. Ona obejmuje go ramionami i udami. Mięśnie obojga są napięte, co nasila podniecenie.
 

 

 

 

 

królewski układ

Kobieta kluczy na podłodze i opiera się na łóżku. Mężczyzna klęczy za nią. Bierna postawa kochanki wzmaga jego podniecenie. Pieści jej szyję, plecy, pośladki. Jeżeli ona lekko się uniesie, wybranek może też dotykać jej piersi.
 

 

 

kochanek i dziewica


Kobieta leży na plecach i szeroko rozchyla nogi. Partner mocno wtula się w nią i wchodzi dość głęboko. Radość kochania oraz poczucie bliskości partnerów wzmacnia mocny uścisk obojga.

 

głębokie zatracenie


Partnerka leży na plecach i unosi biodra ku górze. Mężczyzna podtrzymuje jej pośladki, jednocześnie przyciągając ją do siebie. W takim miłosnym układzie ruchy członka silnie pobudzają ścianki pochwy, doprowadzając kobietę do ekstazy.

 

 

zmysłowa gra


Ona rozchyla nogi, zsuwając nieco ciało z krawędzi posłania. Partner klęka przy łóżku, wnika głęboko w kochankę i mocno się do niej przytula. Choć to on w tej pozycji gra pierwsze skrzypce, ona może wykonywać ruchy biodrami i pieścić jego plecy.

 

 

 

kochankowie na krawędzi


Pośladki leżącej na łóżku kobiety znajdują się na jego brzegu. Mężczyzna, klęcząc na podłodze, zakłada sobie nogi partnerki na ramiona. W tym układzie jej kobiecość otwiera się w pełni na miłosne pchnięcia.
 

w mocnym uścisku rąk


Kobieta leży na łóżku, wyciągając ręce nad głowę. Mężczyzna silnie przytrzymuje jej dłonie jedną ręką, drugą chwyta pośladek kobiety i unosi jej biodro ku górze. Ma nad nią pełną władzę. A ona musi się poddać jego intymnej grze.

 

 

jak trzcina na wietrze


Kochanka pochyla się mocno. Mężczyzna może wchodzić w nią delikatnie lub zdecydowanie. Taka konstelacja sprzyja też pieszczotom piersi, brzucha oraz łechtaczki.

 

 

 

 

 

w niewoli pożądania


Ona leży na łóżku, opierając się o nie rękami. Kochanek klęka za nią. Wykonując zdecydowane pchnięcia, może jednocześnie pieścić całe ciało kobiety. W tej pozycji mężczyzna szybko osiąga orgazm.

 

 

zmysłowa uległość


Ona przyciąga uda do piersi, opierając stopy na ramionach kochanka. Mężczyzna wspiera się na rękach i mocno wnika w kochankę. Ona pieści jego pośladki. Mocno przyciągając go do siebie, wzmacnia zdecydowane pchnięcia mężczyzny.
 

siła miłosnej władzy


Kobieta przyciąga kolana do piersi i opiera stopy o tors partnera. Praktycznie nie może wykonywać żadnych ruchów - jest całkowicie zdana na jego miłosny apetyt. Partner powinien unikać jednak mocnych uderzeń w okolicę szyjki macicy, bo sprawi kochance ból.

 

źródło: Cludia,kobieta.pl

 

komentarz 27 listopada 2016 przez użytkownika aj33 (300)
Kochankowie na krawędzi ooo taak :D

Podobne pytania

+9 głosów
4 odpowiedzi 141 wizyt
pytanie zadane 6 grudnia 2016 w Sex przez użytkownika aniaLdz (980)
+30 głosów
2 odpowiedzi 228 wizyt
+35 głosów
17 odpowiedzi 1,377 wizyt
pytanie zadane 26 listopada 2016 w Sex przez użytkownika zonka_35 (1,100)
+1 głos
2 odpowiedzi 41 wizyt
pytanie zadane 7 stycznia 2016 w Dzieci przez użytkownika Weronika
+1 głos
1 odpowiedź 23 wizyt
pytanie zadane 5 stycznia 2016 w Dzieci przez użytkownika Mama
asd

...