Mój facet namawia mnie na dziwny seks. Czy powinnam to zrobić wbrew sobie?

+31 głosów
1,895 wizyt
pytanie zadane 27 listopada 2016 w Sex przez użytkownika bogini (840)
edycja 29 listopada 2016 przez użytkownika Malgorzata_43

Dla mężczyzn seks jest  bardzo ważną rolę. Kobiety są na pewno o wiele bardziej uczuciowe i chociaż również doceniają tę sferę, z reguły poczucie bezpieczeństwa i miłość są dla nich ważniejsze. To faceci częściej myślą o miłości fizycznej, oglądają się za innymi, przebierają w kochankach, a nawet fantazjują o przyjaciółkach swoich partnerek.

22 odpowiedzi

+4 głosów
odpowiedź 29 listopada 2016 przez użytkownika Vlada (2,540)
wybrane 29 listopada 2016 przez użytkownika Malgorzata_43
 
Najlepsza
Jeśli nie chcesz to nie rób tego. Jeśli partnerowi zależy na tobie, to na pewno to zrozumie. Porozmawiaj z nim na spokojnie, wytłumacz, że tobie to nie odpowiada. Może zaproponuj coś co tobie będzie odpowiadać? Jak wciąż będzie namawiać to radzę przemyśleć czy to jest odpowiedni partner dla ciebie.
komentarz 5 grudnia 2016 przez użytkownika ona19 (1,240)
Dokładnie.  Mój partner jest starszy ode mnie o 10 lat. Jest bardziej doświadczony, miał wiele kobiet w swoim życiu.
Lubi eksperymenty wszelkiej maści. Namawiał mnie na to, aby lodzik skończył się finałem w moich ustach. Nie byłam przekonana. Nie naciskał. Efekt? Sama do tego dojrzałam :-)
+1 głos
odpowiedź 27 listopada 2016 przez użytkownika foczki88 (410)

"bogini" - moim zdaniem powinnaś iść całość nic nie tracisz a możesz zyskać niepowtarzalną przygodę pełną wszelakich doznań i mile spędzonego czasu - to lepsze chyba niż siedzenie przed kompem albo tv. smiley

Pozdrawiam Cię i trzymam kciuki 

komentarz 27 listopada 2016 przez użytkownika Asia26l (2,710)
Nie popieram Twojego zdania.  W związku żaden z partnerów nie powinien się do niczego zmuszać.  Co rozumiesz pod pojęciem "dziwnego seksu"? Porozmawiaj z partnerem o swoich obawach, o tym co Cie blokuje. Dojdźcie do kompromisu i przekraczajcie bariery stopniowo razem.
komentarz 29 listopada 2016 przez użytkownika monika91 (900)
Zgadzam się z Tb Asia26l zmuszanie do czegokolwiek a jeszcze do uprawiania seksu to totalna porażka, najlepiej aby obie osoby wyraziły na zgodę i chęci.
+1 głos
odpowiedź 29 listopada 2016 przez użytkownika dzesi (910)
Nigdy wbrew sobie nie gódź się na coś co chce Twój facet, nie ma sensu. Trzeba żyć zgodnie z tym co Ty chcesz, a nie z tym co on chce :)
+1 głos
odpowiedź 29 listopada 2016 przez użytkownika Basia1992 (2,280)

Aż kusi mnie zeby zapytac co to za dziwny seks. wink Popieram dziewczyny. Nie warto zmuszac sie do czegokolwiek ALE fajnie otwierac sie na nowe doznania. To niesamowicie podsyca temperature w zwiazku devil

+1 głos
odpowiedź 30 listopada 2016 przez użytkownika love4 (530)
Jeżeli twoja partnerka w środku nie jest taka sprężysta, jakbyś oczekiwał, namów ją na pilates. - Pilates znakomicie wzmacnia dokładnie te mięśnie, które pracują podczas uprawiania seksu - tłumaczy Alvin Quek z międzynarodowej organizacji zrzeszającej trenerów pilatesu Pilates International.

Najlepiej kup swojej dziewczynie od razu karnet, bo tylko regularne ćwiczenia wzmocnią jej wewnętrzne mięśnie pochwy na tyle, że poczujesz wyraźnie silniejsze skurcze, a to w znaczący sposób zwiększy doznania zarówno twoje, jak i twojej partnerki.

Czytaj więcej na http://facet.interia.pl
+1 głos
odpowiedź 30 listopada 2016 przez użytkownika Malgorzata_43 (2,590)
też lubimy takie zabawy - oczywiście nie na co dzień.
Tyle że mój facet nadaje temu specjalną oprawę, odpowiednio przygotowuje.
Zwykle na jakiś wypadach weekendowych, zadaje pytanie lub stwierdza, że zasługuję na porządne zerżnięcie. Już się zastanawiam co mnie czeka.
Chodzi o to że okazuje się zaraz, że muszę zasłużyć na potraktowanie jak dziwkę - zrobić coś pasującego do takiej osoby.
Ostatnio przebrał mnie po swojemu na wyjście do hotelowego baru - legginsy i top, obydwa cieniutkie i elastyczne bez bielizny pod spodem. Prezentowałam swoje wdzięki dość dokładnie - camelek, głęboko rozdzielone pośladki, wyraźnie odciśnięte sutki. Po założeniu próbowałam protestować, ale nie było zmiłuj.
Pochwalił się mną, zaprezentował, po czym w pokoju potem pastwił się nade mną opowiadając jak się przyglądali moim bezczelnie widocznym kształtom.
I na koniec - oni popatrzeli a teraz ja cię zerżnę.
komentarz 30 listopada 2016 przez użytkownika gajki2 (110)
Mhmm, no to też ciekawie i super usmiech.gif
Ja mam tak, że uwielbiam dzikie i ostre rżnięcie bez skropułów, ale akurat nigdy nie próbowałam anala. Ostatnio mieliśmy strasznie ostry seks i mój partner był tak nakręcony, że powiedział że teraz to nawet i analnie mógłby mnie zerżnąć i ma ochotę na wszystko, w sumie przez myśl mi przeszło że może i ja też teraz chcę, bo byłam tak nakręcona że przez moment też nawet i na to naszła mnie ochota, ale jakoś równie szybko wyszło mi to z głowy i nie doszło do tego. Z jednej strony może i szkoda. Bo nawet wcześniej o tym gadaliśmy co nie co. Ale nie wiem, albo mnie coś blokuje, albo się boję. Nie wiem jak się do tego zabrać....
+1 głos
odpowiedź 30 listopada 2016 przez użytkownika bajka_mielno (370)
a ja go uwielbiam pomimo, że zazwyczaj nie mam wtedy orgazmu.
Albo stresuję się sytuacją - np że ktoś nas zaskoczy i zobaczy jak wypinam tyłeczek w jakimś zakątku w parku albo zdarzy się za mocny klapsik.
Ale ta atmosfera ryzyka, szaleństwa jednocześnie nakręca mnie niesamowicie.
Potem zawsze zostaje jakieś odważne uwolnienie albo zostaję bez majteczek pod miniówką, albo w topie bez tuniki zasłaniającej biodra w legginsach. A już niewzruszalną regułą jest pozbycie się stanika - to następuje zupełnie na początku. Jak seks to piersi muszą być swobodne uwolnione. Potem poprawienie bluzki sukienki czy topu, ale już bez stanika
+1 głos
odpowiedź 30 listopada 2016 przez użytkownika hha56 (740)
Mój chłopak ma "skrzywienie", ale takie które mamy chyba oboje :) Podczas seksu po prostu powiemy raptem kilka słów, jest bardzo cicho. Rozwiązaliśmy to puszczając cicho w tle muzykę i jakoś nam nie przeszkadza to.
+1 głos
odpowiedź 30 listopada 2016 przez użytkownika areska (750)
Przede wszystkim SZACUNEK DO SIEBIE! Nie patrz na faceta, jak nie ten to następny :) nie ma co się przejmować takimi facetami
+1 głos
odpowiedź 30 listopada 2016 przez użytkownika erika (740)
Nigdy nie godz się na takie rzeczy :( nie ma sensu, mówię Ci to jako bardziej doświadczona koleżanka :(

Podobne pytania

+8 głosów
5 odpowiedzi 752 wizyt
pytanie zadane 6 grudnia 2016 w Związki przez użytkownika aniaLdz (980)
+10 głosów
3 odpowiedzi 73 wizyt
pytanie zadane 3 grudnia 2016 w Sex przez użytkownika hania33 (500)
+13 głosów
1 odpowiedź 178 wizyt
pytanie zadane 30 listopada 2016 w Sex przez użytkownika hha56 (740)
+35 głosów
17 odpowiedzi 1,377 wizyt
pytanie zadane 26 listopada 2016 w Sex przez użytkownika zonka_35 (1,100)
+35 głosów
3 odpowiedzi 618 wizyt
pytanie zadane 23 listopada 2016 w Związki przez użytkownika janka9 (220)
zxc

...